Harry Potter

rozepsáno | † 09. 08. 2011 | kód autora: n1m

1.Kapitola

 

Hermiona:

 

Já Hermiona Grangrová....... Co to proboha dělám? Vždiť už zítra uvidim Harryho a Rona. Tak pravdu říct tak já se teda těšim nejvíc na.......... Co to zase melu ?!!!!!!!! Vždyť já se těšim na oba dva. Protože jsem si psala pořád s Harrym a co jsme se naposledy viděli tak jsme spolu chodili tajně na rande.A protože to je tajný tak to neví ani Ron. No, ale teď dost kecaní. Řeknu si jěště jednou plán: Vymažu rodičům paměť a pak sem přiletí Ron s koštětem a pak jdeme no spíš letíme pro Harryho. Nejdřív teda vymažeme skoro všem paměť (protože Herryho teta a strýc jedou do Evropy).

 

 

Ron:

Ježíš já to nezvládnu. Jít hledat Viteály abychom zabili toho magora. Ale abychom zachránili celej svět a především Hermionu. Ne že bych se do ní zamiloval ale ona je taková histerka.Pořád jenom řiká že skončí celej svět a to mě pořád štve. Tak já už musim vyrazit. Musim si už fakt pospíšit. Koště. Kde mám koště? Ježíš vřdyť ho mám ve skříni. Tak otevřít okno a už letim na východ pro Hermionu.

 

Harry:

Kde jsou? Měli tu už být před deseti minutama. Ale tak se du přece kouknout z okna. No, a vidim Rona s Hermionou jak na mě mávají. Tak jdu dolu ze schodů a vidim je. Mám tady své nejlepší kamoše. Rona a Hermionu. Ron povídá: "Tak jseš už zbalenej Harry? řekl Ron přátelským tonem. "Hermiona má takovou mini tašku. řekl a na konci věty se zasmál. Hermiona na to: "No, já jsem aspoň použila kouzlo Princcess De Lifa. No, a co vy jste si vzali za TAŠKU ?

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.